خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
دانلود سوالات ارشد دکتری سراسری فراگیر آزاد

مشاوره و راهنماي رايگان از طريق شماره 09358027490
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

توزیع کارت | آزمون های فراگیر پیام نور | از فردا 20 آذر ماه 91

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور از توزیع کارت آزمون فراگیر مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا خبر داد.

برای دریافت کارت شرکت در آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۱ (نوبت ۱۲) کلیک کنید

برای دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۱ (نوبت ۲۴) کلیک کنید

برای دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته فراگیر دانشگاه پیام نور ۹۱ (نوبت ۵) کلیک کنید

مقداد محمودی در مصاحبه با سایت دانشگاه نیوز با اشاره به آغاز توزیع کارت آزمون از فردا دوشنبه 20 آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش، گفت: آزمون کارشناسی پیوسته با شرکت بیش از 120 هزار داوطلب صبح روز جمعه و آزمون‌های کارشناسی ناپیوسته با شرکت 7 هزار و 177 نفر و کارشناسی ارشد با شرکت بیش از 111 هزار داوطلب ساعت 15 همان روز برگزار می‌شوند.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور همچنین از برگزاری آزمون‌های فراگیر مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در روز جمعه 24 آذر ماه با شرکت حدود 240 هزار داوطلب خبر داد.

وی با اشاره به نحوه طراحی و پاسخ به سوالات آزمون‌های فراگیر، گفت:‌ دفترچه سوالات آزمون‌های فراگیر امسال شخصی سازی شده، به گونه‌ای که مشخصات هر داوطلب روی جلد دفترچه چاپ شده است.

محمودی گفت:‌ نتایج نهایی آزمون فراگیر پیام نور بهمن ماه اعلام می‌شود.

جزئیات این خبر را از قول مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور بخوانید :

حسین توکلی با بیان اینکه ثبت نام برای دوره های فراگیر پیام نور در 2 نوبت انجام شد، اظهار کرد: ثبت نام داوطلبان برای دوره های کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) و کارشناسی از روز 12 تا 18 مهرماه انجام شد و ثبت نام داوطلبان دوره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز از روز 16 تا 22 مهرماه امسال انجام شد.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور 7 هزار و 177 نفر داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد 4 هزار و 152 نفر زن و 3 هزار و 25 نفر نیز مرد هستند.

وی ادامه داد: همچنین در آزمون فراگیر کارشناسی پیام نور 120 هزار و 496 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد 61 هزار و 194 نفر زن و 59 هزار و 102 نفر نیز مرد هستند.

به گفته توکلی در دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور جمعاً 111 هزار و 868 نفر ثبت نام کردند که 49 هزار و 931 نفر زن و 61 هزار و 937 نفر نیز مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان توزیع کارت آزمون دوره های فراگیر پیام نور نیز گفت: توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان به دوره کارشناسی ناپیوسته کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه برگ راهنما از فردا دوشنبه 20 آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود و تا روز 23 آذرماه نیز از طریق سایت سنجش ادامه خواهد داشت.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان می بایست در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به مشاهده و پیرینت کارت آزمون خود کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به زمان برگزاری آزمون دوره های فراگیر پیام نور نیز گفت: فرایند برگزاری آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور برابر برنامه زمانی پیش بینی شده از ساعت 8 صبح روز جمعه 24 آذرماه آغاز می شود و درب های ورود به حوزه امتحانی نیز از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح این روز بسته خواهد شد و داوطلبان می بایست قبل از بسته شدن درب در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

وی اظهار داشت: همچنین آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد پیام نور براساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده از ساعت 15 بعدازظهر روز جمعه 24 آذرماه آغاز می شود و درب های ورود به جلسه امتحان از ساعت 14 و 30 دقیقه عصر بسته خواهد شد.

وی یادآور شد: داوطلبان باید برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر کارت شرکت در آزمون کارت ملی یا اصل شناسنامه خود را نیز به همراه داشته باشند.

وی افزود: آ‍زمون کارشناسی فراگیر از ساعت هشت صبح شروع می شود و درهای حوزه های امتحانی نیز نیم ساعت قبل از آن بسته می شود.

سوالات آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور نمره منفی ندارد

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش سوالات آزمون دوره های فراگیر به صورت تستی چهارگزینه ای است اما نمره منفی ندارد و به سوالاتی که بیش از یک پاسخ به آنها داده شده باشد هیچ نمره ای تعلق نمی گیرد.

وی با بیان اینکه براساس شیوه نامه پذیرش آزمون های فراگیر، دانشجویانی که تا بهمن ماه 91 دانش آموخته شوند می توانند در نیمسال دوم سال تحصیلی 92-1391 تحصیلات خود را آغاز کنند.

این مقام مسوول ادامه داد: دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیان مشغول به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی، امکان شرکت در آ‍زمون دوره های فراگیر را دارند اما درصورت پذیرفته شدن، آغاز سال تحصیلی آنها از مهرماه 92 است.

وی درباره اعلام نتایج آزمون های مذکور گفت: نتایج نهایی آ‍زمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد را نیمه اول بهمن ماه 91 اعلام می شود.

 

منبع : دانشگاه نیوز و سازمان سنجش

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین

 


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

زمان,توزیع کارت,آزمون های فراگیر,دانشگاه پیام نور,فردا,20 آذر ماه,سال 1391 دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور نیز از توزیع کارت آزمون فراگیر مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا 20 آذر ماخ 91 خبر داد.

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ4به “توزیع کارت | آزمون های فراگیر پیام نور | از فردا 20 آذر ماه 91”

  1. zahra گفت:

    سلام.میشه سوالای کنکور مدیریت رو بذبرین؟سوالای کنکور امروز

  2. reza گفت:

    با سلام. تودفترچه نوشته شده پذیرش ارشد ۳۲ هزار نفر هستش ایا واسه ترم مهر ۳۲ هزار نفر دیگه پذیرش میکنن . یعنی جمعا ۶۴ هزار نفر
     آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE