خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
بسته های طلایی برنامه ریزی درسی و مشاوره و قبولی کنکور کارشناسی ارشد

ممجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید قبولی کنکور فراگیر 91

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید قبولشده در آزمون های فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه پیام نور

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه پیام نور

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید : از امروز صبح ثبت نام ورودی های جدید سال 91 شروع شد و توجه به برخی از نکات بسیار ضرروی است

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان ورودی جدید که از طریق آزمون فراگیر در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای نیمسال بهمن سال تحصیلی 91-92 در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده اند از امروز 23 بهمن آغاز و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت

این دسته از پذیرفته شدگان نیاز به مراجعه حضوری به مراکز دانشگاه پیام نور ندارند و باید ثبت نام و ارائه مدارک خود را به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir انجام دهند.

لازم به ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی مهر 92 در تاریخ 14 شهریور انجام می شود

قبل از هر توضیح باید خدمت شما عرض کنیم ثبت نام از طریق وب سایت سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir انجام می شود که حتما با مرورگر اینترنت اکسپلورر Internet Explorer وارد این سیستم شوید در غیر اینصورت نمی توانید وارد سیستم شده یا احیانا مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد شد

نکته بسیار مهم : در صورتیکه مدارک ارسالی با اصل مدارک در زمان مراجعه حضوری و تحویل مدارک ناقص یا دارای تناقض باشد ، قبولی شما در دانشگاه پیام نور ملغی می شود . توجه داشته باشید تا زمان تحویل مدارک (با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش غیر حضوری ) شما دانشجو قطعی دانشگاه محسوب نمی شوید. مسئولیت تناقض و کسری مدارک تا زمان تحویل بعهده شخص پذیرفته شده می باشد .

خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد:

الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش260”

ب) انتخاب واحد و دریافت “گزارش 101 ”

ج) مراجعه حضوری مطابق با تاریخ ثبت شده در” گزارش 260″

د) پرداخت شهریه مطابق با “گزارش 101”

1- پذیرفته شدگان هر سه مقطع کارشناسی ارشد / کارشناسی / کارشناسی ناپیوسته با شناسه کاربری و گذرواژه به شرح زیر وارد سیستم شوید.

شناسه کاربری: شماره داوطلبیu912 و گذرواژه : شماره ملی ( در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

مثال : شناسه کاربری: u9128703070

گذرواژه :0611111111

2- ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته نیز فعال گردید.

3-از طریق مسیرزیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنین ارسال مدارک لازم اقدام نمائید.

تذکر : حجم هر تصویر حداکثر 250کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

آموزش==> دانشجو==> پذیرش غیرحضوری==> “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود”

4-بعد از 24 ساعت مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از پذیرش نهایی ، شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذرواژه: شماره شناسنامه می گردد لازم به ذکر است شماره دانشجویی از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده میباشد) .(حداکثر تعدادواحد انتخابی دانشجویان کارشناسی 17 واحد و کارشناسی ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابی 5 واحد می باشد.)جهت انتخاب واحد از مسیر زیر اقدام نمائید.

ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> “ثبت نام اصلی”

5-جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نمایید . در هنگام اخذ درس رعایت روابط دروس ( روابط پیش نیازی و هم نیازی دروس ) الزامی است .

6- بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش اینترنتی جهت تحویل مدارکبه مرکز پذیرش خود مراجعه نمایید.

7- شایان ذکر است تاریخ و ساعت تشکیل کلاس در گزارش 101 ” نتیجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو” (که پس از پذیرش دانشجوتوسط مراکز و انتخاب واحد در دسترس قرار می گیرد)و همچنین سایت های اطلاع رسانی مراکز درج گردیده است .

اطلاعات تکمیلی درباره ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان ورودی کارشناسی ارشد فراگیر:

1_ ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 از تاریخ 23/11/91 لغایت 30/11/91
2_ ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال اول 93-92 از تاریخ 14/6/92 لغایت 18/6/92

نکته مهم: تاریخ های این دستور العمل برای پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 می باشد

دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشند و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

2 _ دانشجویان پذیرفته شده می بایست کلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از 12 می باشد در نیمسال دوم 92-91 اخذ نمایند.در صورت عدم قبولی در نیمسال دوم ؛دانشجو باید دروس فوق را در نیمسالهای بعدی بگذراند.

تذکر: دروس مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه دانشجو ثبت می گردد .

نکته مهم: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان بلا مانع است.

نکته مهم:درصورتی که رشته کارشناسی با رشته کارشناسی ارشد قبولی همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی و پژوهشی مربوطه؛ دانشجو علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته رادر اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.(درصورتی که برای رشته ای دروس جبرانی تعریف نشده باشد باید دروس جبرانی توسط گروههای آموزشی و پژوهشی استان تعیین گردد . )

3_ ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

3-1 پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Help سیستم و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه http://pnu.ac.ir موجود می باشد.

3-2 پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و پس از24ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود . لازم است دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

4_ با عنایت به لزوم بررسی فایل های ثبت شده و تشکیل پرونده حضوری لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز/واحدها نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری ، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس، طبقه و شماره تلفن اعلام شده درسامانه گلستان اقدام نمایند.ضمناً تاریخ مراجعه حضوری از تاریخ 16/1/92 لغایت 31/2/92 می باشد.

5_ باتوجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد ضروری است در هنگام ثبت نام حضوری چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم ومدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام ؛ مراتب بصورت محرمانه به مرکز آزمون دانشگاه اعلام گردد.

6_ افرادی که با استفاده از تسهیلات آموزشی به عنوان دانشجو پذیرفته شده اند اعم از کارکنان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور و همسر و فرزندان آنها و کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همسر و فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به آن وهمچنین کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی سازمانهای طرف قرار داد با دانشگاه( با توجه به جدول شماره 7 صفحه87 دفترچه راهنما) و همچنین ایثارگران، جهادگران و رزمندگان ملزم به ارائه مدارک مثبته اشتغال به کار در سازمانهای یاد شده و تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند.

از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ضبط گردد. ( برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی الزامی است)

یادآوری مهم : کلیه مراکز / واحدها موظف هستند وضعیت سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.

7_ کارمندان استان ، مراکز و واحدهای تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته درمرکز یا واحد محل اشتغال خود نیستند. ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل آید.

8_ اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند (د) مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه ثبت نام پذیرفته شدگان اتباع سال 91 را دارا باشند.

9_ پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند ج و تبصره های مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت نام، مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.

نکته بسیار مهم : خواهشمند است در مورد مشکلات سیستم گلستان سوالی مطرح ننمایید چون هیچگونه اطلاع یا دسترسی نداریم و باید با خود دانشگاه و سیستم پشتیبانی تماس داشته باشید

روش فعال نمودن منوی ثبت نام که توسط یکی از کاربران فعال سایت برایمان ارسال شده است

برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر بروی آن کلیک نمایید

فعالسازی منوی ثبت نام

فعالسازی منوی ثبت نام

منبع : وب سایت جامع گلستان

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید قبولشده در آزمون های فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور اعلام شد و ثبت نام از طریق سیستم جامع گلستان پیام نور انجام خواهد شد

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ439به “دستورالعمل ثبت نام ورودی های جدید قبولی کنکور فراگیر 91”

 1. lili گفت:

  ابازم سلام جناب مدیر
  متاسفانه مراکز پیام نور پاسخگو نیستن من مرکز ری قبول شدم خیلی تماس گرفتم ولی جواب نگرفتم
  از دوستان کسی هست که با چنین مسیله ای مواجه باشه قسطی پرداخت کردین؟ مرسی

 2. سارینا گفت:

  سلام من از روشی که تو سایت قرار دادید منوی ثبتنامم رو فعال کردم عجب روش جالبی مرسی .

 3. سعید گفت:

  سلام سلام سلام
  یک سوال کسی شمیرانات تهران قبول شده لطفا خبر بده کسی اگر قبول شده من طراحی کاربردی قبول شدم از گرایش مکانیک
  البته آقا مدیر اندفعه ازتون جواب نمیخوام مرسی

 4. هادی گفت:

  ارشد حسابداری بهشهر کسی نبود تا همکلاسی شیم؟

 5. mahboobe گفت:

  ای بابا بچه ها یکیتون جواب بدید تروخدا
  من فقط با شماره پرونده میتونم وارد شم منوی ثبت نام ندارم!!!!این 2000 توامنه رو کجا باید پرداخت کنم!
  جون هرکی دوست دارین جواب بدید!

  • یوسف گفت:

   باسلام بعدازتایید ثبت نام غیرحضوری ودریافت گزارش260بعااز یک الی 2روز با شماره داوطلبی وشماره شناسنامه وارد شوید اگر منوی ثبت نام غیر فعال بود نیازی به واریز20000ریال نیست این مشکل به دلیل اشکالات سیستمی است که خودش اصلاح می گردد. من تجربه خودم راگفتم ونتیجه گرفتم

  • سعید گفت:

   آقا برو از فیش 2 هزاری توی سیستمت پرینت بگیر ببر بانک صادرات پرداخت کن بعد منتظر بمون تا درس بشه یعنی منوی ثبت نامت بیاد من 1 ساعت بعدش آمد ولی ممکن تا یک روزم طول بکشه
   البته آقا مدیر ببخشید که اقدام به حاضر جوابی کردم

 6. سلام . کسی هست اقتصاد پیام نور کرج قبول شده باشه؟

 7. مرادی گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت:
  2 تا سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید،
  1) با توجه به اینکه پنج شنبه کلاس ها شروع میشه و من وخیلی های دیگه هنوز شهریمونو واریز نکردیم و فقط انتخاب واحد کردیم آیا می تونیم تو کلاس ها شرکت کنیم یا نه؟

  2)و اینکه برای گرفتن وام چه طوری باید اقدام کنیم توی سیستم گلستان من جایی رو برای ثبت نام پیدا نکردم.

  خیلی خیلی ممنون.

 8. lili گفت:

  سلام جناب مدیر,
  دست شما درد نکنه منابع رو گیر آووردم
  یه سوال داشتم تو قسمت شهریه نوشته 50% قسطی قسط اول و دوم چطوری باید پرداخت بشن؟ چه تاریخی؟ باتشکر از راهنماییتون

 9. roya گفت:

  با سلام
  خانم یا اقای m
  طبق برنامه کلاسی که تو سایت تهران شرق زده شروع کلاسا از 23/بهمن بوده
  شما چه رشته ای هستید؟
  منم همون جا هستم هفته اینده می خوام یه سر بیام ببینم چه خبره

 10. dimah گفت:

  سلام
  با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان و مدیر سایت
  از دوستانی ک دانشگاه پیام نور اصفهان قبول شدند میدونن زمان مراجعه حضوری واسه ثبت نام کیه؟مرسی
  از مدیر سایت میخام لطف کنن راهنمایی کنن آخه تو سایتش چیزی مشخص نیس!

 11. m گفت:

  سلام میشه خواهش کنم سایت دانشگاه پیام نور تهران شرقو بهم بدید؟؟..ممنون میشم چون هرچی در گوگل سرچ میکنم سایت اصلیشو باز نمیکنه

 12. vn گفت:

  سلام خدمت مرجان و هادی
  بنده ام امسال ارشد حسابداری فراگیر را ازمون دادم نمرات حسابرسی پیشرفته شده80/16دولتی9و مدیریت33/7واولویت 7که بهمن ابوموسی هست قبول شدم حالا میخواستم از شما دوستان عزیز و محترم سوال بپرسم شما نورات درساتون چند شده وامسال چه منابعی برای ارشد فراگیر بغیر از کتابها مطالعه فرمودید بنهد معدل مقطع کارشناسیم61/13بوده…یک سوال از مدیر عزیز بنده انتخاب واحد کردم برای اشنایی خودم ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم برم یا خیر؟؟؟شهریه ثابتش همونی بود که تودفتر چه صبت نامی اومده بود با12واحدی که انتخاب کردم شدیک میلیون دویست میخواستم ببینم شهریه دانشپذیری کی محاسبه میشه لزفا راهنماییم فرمایید نمیدونم چیکار کنم

 13. امیر عباس گفت:

  سلام به همه
  از دوستان اجرایی تهران غرب لطفا خودتونو معرفی کنید فکر می کنم رمز موفقیت در دانشگاه پیام نور = ارتباط دانشجویان

 14. lili گفت:

  باسلام و خسته نباشید خدمت مدیر عزیز
  یه سوال داشتم منابع درسی رو باید از کجا گیر بیارم؟ کتابفروشی پیام نور در خ انقلاب همه ی کتابها رو داره؟ فقط اسم کتاب رو بگیم کافیه یا باید اسم نویسنده رو هم بگیم؟
  از دوستان اگر کسی مدیریت قبول شده لطفا راهنمایی کنه, پرداخت شهریه همزمان با مراجعه حضوری هستش؟
  با تشکر از جناب مدیر و البته دوستان

  • مدیر سایت گفت:

   شما به لیست ارائه دروس در سایت پیام نور مراجعه کنید نام کتاب و انتشارات را به عنوان منبع اعلام کرده است

 15. homa گفت:

  باسلام
  امروز آخرین مهلت ثبتنام برای کارشناسی ارشده ولی هنوز نمره یک درس من نیومده،نمیدونم باید چکار کنم،یعنی مهلت ثبتنام تمدید میشه؟
  برای من که گواهی فارغ التحصیلیم هفته آینده آماده میشه امکان ثبتنام وجود داره؟؟

 16. احمد گفت:

  با سلام خدمت مدیر محترم که ای چند روز واقعا زحمت کشیدن وتا جایی که توان داشتن مارا راهنمایی کردن .می خواستم بدون در قسمت اطلاعات جامع دانشجو تعداد واحد پاس کرده من را 6 واحد زده در صورتی که همه را بالای 12 شدم وباید 9 واحد می خورد لطفا راهنمایی کنید

 17. m گفت:

  سلام و خسته نباشید.شما میدونید زمان شروع کلاس های دانشگاه تهران شرق از چه تاریخی میباشد؟؟هرچی با دانشگاه تماس میگیرم کسی جواب گو نمی باشد.اگر کمکم کنید ممنون میشم

 18. سارا گفت:

  با سلام
  ببخشید از کجا باید ساعت و روز تشکیل کلاس ها رو فهمید؟

 19. رضا گفت:

  با سلم خدمت مدیر محترم. من پذیرفته شده ارشد فراگیر هستم بعد ثبت نام و انتخاب واحد. در قسمت اطلاعات جامع دانشجو در سایت گلستان متوجه شدم که برای من مشروطی خورده ایا این مشروطی در معدل کل کارشناسی لحاظ می شود.
  لطفا توضیح کامل بدهید

 20. rime گفت:

  سلام.بچه ها توجه داشته باشین که ثبت نام حضوری واسه هنه ی دانشگاهها از 1/16 نیست.. بعضی از دانشکاها از جمله مشهد از 4اسفند ثبت نام حضوریش شروغ میشه.بچه ها به سایت دانشگاهتون مراجعه کنید و مطلغ شین تا از ثبت نام حصثوری جا نمونین….

 21. mina گفت:

  با سلام و خسته نباشید.یه سوال از حضورتون داشتم.برای ثبت نام حضوری ارشد از ما ریز نمرات دوره کارشناسی رو هم خواستن.منتها من با مرکزی که لیسانسمو از اونجا گرفتم تماس که داشتم گفتن جایی که قبول شدین به ما درخواست میدن ما واسشون می فرستیم.به خودتون نمیدیم خواستم ببینم این درسته بنظر شما مشکلی پیش نمیاد.باتشکر فراوان

  • مدیر سایت گفت:

   معمولا روالش همینطوره که گفتند ولی برخی از دانشگاه ها هم ریز نمرات را در اختیار می گذارند بهتره با خود دانشگاه در این زمینه صحبت نمایید ولی در کل خیلی مهم نیست میشه حلش کرد
   مثلا میشه نامه بگیرید ببرید دانشگاه قبلی ریزنمرات را برایتان به صورت نامه پلمب شده به شما بدهند و ببرید تحویل دهید

 22. rime گفت:

  سلام.خدمت اون دوستانی که نتونستن انتخاب واحد کنن و کلا گزینه ثبت نام در پروفایلشون نیست عرض کنم که یک قبض دو هززار تومانی رو باید پرداخت کنن.. تا سیستمشونفعال بشه.من خودم شخصا با دانشگاه تماس گرفتم و گفتن که در صورت پرداخت نکردن نمیتونیم انتخاب واحد کنین.مهلت انتخاب واحدم واسه این دسته از دوستان تا 30 نیست… .. مدیر سایتم جا اینکه بهشون بر بخوره سعی کنن انتقاد پذیر باشن….. ما حرف ناحقی نزدیم

  • مدیر سایت گفت:

   با تشکر از شما بستن نظرات بابت کامنت شما نبود سوء تفاهم نشود چون ثبت نام بدون کنکور ها و فراگیر با هم ترافیک زیادی را بر سایت متحمل شد که مدیریت آن بسیار سخت شده بود ما هنوز هم سعی مان بر کمک به شماست و تاجایی که در توان داریم در خدمت شما هستیم ولی بعضی از داوطلبان که شایدم حق داشته باشند توهین هایی را بابت پاسخگو نبودن دانشگاه پیام نور در نظرات قرار داده بودند که باید بدانند وب سایت ما هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی نخواهد داشت در ضمنا بخش نظرات سایت با فروم خیلی فرق دارد

  • محبوبه گفت:

   کجا پرداخت کنیم؟چگونه!!!بابا مهلت تموم شدددددددددددددددددد

 23. roya گفت:

  با سلام
  میگم کسی هست بیوشیمی تهران بهمن قبول شده باشه؟چه واحدایی برداشتید؟عادی یا الکترونیک؟کلاسا کی شروع میشه؟

 24. Soori گفت:

  سلام مدیر جان، 84 ساعت از گرفتن گزارش 260 ام میگذره اما هنوز نمیتونم انتخاب واحد کنم. از دیروز هم هرچی کد عبورمو میزنم میگه خطای کد1 نام عبور اشتباهه! دارم دیوونه میشم از دست این سایت. با مرکز رشت هم هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده. میشه راهنماییم کنید چه کار کنم. کسی مرکز رشت درس نمیخونه تا بتونه کمکم کنه، من رشتم اموزش زبان انگلیسیه. از مشهد به اونجا رفتن هم که اسون نیست.

 25. محمد حسين گفت:

  سلام خدمت مدیر عزیز وخستگی ناپذیر وهمه دوستان
  ضمن عرض خسته نباشید قابل عرض است مهلت انتخاب واحد تا 30 می باشد ولی بخش ثبت نام همچنان در پروفایلها موجود نیست .بنده روز پنجشنبه 12 واحد گرفتم ،در حال حاضر برگه شهریه هم موجود است ولی امکان مشاهده گزارش 101 وجود ندارد .ضمن تشکر در صورتی که اطلاعاتی در خصوص باز شدن بخش ثبت نام به دستتان رسید دوستان دیگر را مطلع سازید .خداوند این ترم اول را ختم به خیر بگرداند انشاا… –باتشکر

 26. remi گفت:

  سلام اول از همه میخوام از مدیر سوال کنم که جرا ج سوالات مارو نمیدن؟؟؟ اکه جوابی ندارن صراحتا بکن که حداقل توهینی به ما نشه… چ وضعشه اخه …. مرتب میام چک میکنم و با سوالای بیجوابم رو به رو میشم…

  • مدیر سایت گفت:

   اگر دقت کنید در زیر همین مطلب یادآور شدیم که درباره سیستم گلستان و مشکلاتش نمی توانیم راهنمایی کنیم چون اطلاعتان کم است ولی بهرحال این امکان رو قرار دادیم که کسایی که اطلاع دارند به شما ها کمک کنند لطفا نظرات را با دقت بخوانید و اگر هم ناراحت هستید بخش نظرات رو غیرفعال کنیم که توهین به شما نباشد

 27. مجید گفت:

  سلام.سیستم واسه انتخاب واحدم باز شده 2 روز پیش ولی اون وقت نتونستم انتخاب واحد کنم الان که آمدم انتخاب واحد کنم میبینم که قسمت ثبت نام رو برداشتم یه فیش 2000 تومانی واسم گذشتن نمیشه انتخاب واحد کرد.راهنمایی کنین ببینیم چه کار میشه کرد؟

 28. عبدالله گفت:

  سلام من حسابداری کارشناسی قبول شدم 16 واحد گرفتم شد 300 هزار ن تمن ولی پسر عمو خودم رشته بازرگانی می خونه بیست واحد انتخاب کرد شهریه اش شد 280 هزار تمن ویا همین امرور دوستی دارم مهندسی نفت می خونه 16 واحد گرفت شد هزینه اش 235 هزار نمیدانم چرا شهریه ام زیاد من دوره فراگیر قبول شدم ممنون میشم اگه جوابم بدید

 29. هادی گفت:

  سلام کی ارشد حسابداری بهشهر قبول شده؟ تا با هم همکلاسیشیم

 30. سمیرا گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم تاریخ مراجعه حضوری برای هر کسی روز خاصی هست؟ چون در هیچ یک از گزارشات من تاریخ تعیین نشده! یکیم اینکه تو گزارش 101 برای من نوشته شده بدهی جاری مبلغ 8626779.آیا شهریه دوره دانش پذیری هم تو این اعمال شده یا نه؟

 31. محمدباقر گفت:

  باسلام
  بنده با هر مکافاتی که قبلا ذکر کردم انتخاب واحد کردم 11 واحد برداشتم که 6 واحد آن تخصصی 2واحد آن جبرانی و 3 واحداختیاری هستش که اختیاری چه عرض کنم اجباری است چون درسی که من علاقه ای به برداشتن آن ندارم فقط ارائه شده حتی به علت عدم ارائه نمی تونم درس بیشتری بردارم چون سقف 14 واحده آیا توی حذف و اضافه درسهای دیگری اضافه میشمه و اصلا چرا قسمت ثبت نام حذف شده چون من فرم 101 را پرینت نگرفتم

 32. ms گفت:

  من نمی نونم انتخاب واحد کنم مثل اینکه درسام که پاس کردم ثبت نشده باید چی کار کنم؟کمک؟

 33. farshid گفت:

  سلام
  من اصلا منوی ثبت نام ندارم تا انتخاب واحد کنم
  باید چیکار کنم
  راهنمایی کنید لطفا

 34. سارا گفت:

  با سلام :

  اگر ممکنه راهنماییم کنید واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ، گزارش 260 را گرفتم اما بعد از 24 ساعت که دوباره وارد سایت شدم پیام میده کد کاربری اشتباه است .
  u912 و هم شماره دانشجویی را امتحان کردم اما قبول نمیکنه .

  خواهش میکنم راهنماییم کنید.
  با تشکر

 35. abas گفت:

  آقای مدیر محض رضای خدا این سوالمو دوباره میپرسم جواب بدید چون دفعه قبل جواب ندادید قول میدم آخرین سوالم باشه آخه کارم خیلی گیره. من دیروز انتخاب واحد کردم و گزارش ۱۰۱ رو گرفتم اما به دلیل نبود امکانات پرینتشو نگرفتم .امروز اومدم پرینت بگیرم گزارش ۱۰۱ بسته شده و هیچی نیستش حالا من باید چی کار کنم که بتونم گزارش ۱۰۱ رو بگیرم تور خدا راهنمایی کنیم عجب اشتباهی کردم با تشکر

 36. nima گفت:

  اقای مدیر سلام خواهش میکنم که جواب سئوالمو زودتر بدید می خواستم بدونم کلاس های ما در اسفند تشکیل می شود؟یا بعد از مراجعه ی حضوری در اردیبهشت ؟اخه چرا هیچ جا جواب سئوال من مشخص نیست خواهش میکنم شما جوابمو بدید.

  • مدیر سایت گفت:

   یک باز به سوال شما پاسخ دادم کلاس های ترم جدید شروع شده ولی برای ورودی های جدید دقیقا نمی دونم کی شروع میشه ولی باید از اسفند شروع بشه بازهم با مرکز خودتان تماس بگیرید اگر خبری هم در این مورد منتشر شود اعلام می کنیم

 37. abas گفت:

  با سلام یه سوال فوری داشتم لطفا سریعتر جوابمو بدید.من دیروز انتخاب واحد کردم و گزارش 101 رو گرفتم اما به دلیل نبود امکانات پرینتشو نگرفتم .امروز اومدم پرینت بگیرم گزارش 101 بسته شده و هیچی نیستش حالا من باید چی کار کنم که بتونم گزارش 101 رو بگیرم تور خدا راهنمایی کنیم عجب اشتباهی کردم با تشکر

 38. nima گفت:

  با سلام خدمت اقای مدیر ازتون خواهش میکنم که جواب سئوالمو بدید که ایا ما اسفند ماه میتونیم بریم سر کلاسها یا نه تا اردیبهشت که مراجعه ی حضوریه نمی تونیم بریم سر کلاس تورو خدا زودتر جواب بدید ممنونم.

  • مدیر سایت گفت:

   با مرکز قبولی خود تماس بگیری و تاریخ شروع کلاس ها را جویا شوید ولی قاعدتا کلاس ها برای ترم جدید شروع شده ولی در مورد ورودی های جدید که در حال انتخاب واحد هستند نمی دانم وضعیت چگونه است

 39. احسان گفت:

  با سلام خدمت شما و ممنون از زحماتی که می کشید:
  1-معدل ترمی 16.27 و معدل کل 17.67 برای من درج شده. فرقش چیه . درحالیکه فقط یک دوره دانش پذیری رو گذارندم.
  2- همانطوری که قبلا نوشتم برای من فقط شهریه انتخاب واحد جدید به مبلغ 850 هزارتومان درج شده است و بابت شهریه دانش پذیری چیزی برایم ثبت نشده. آیا این ممکنه به خاطر رتبه یک بنده در تمام گرایشهایی که انتخاب کردم باشه و همچنین معدل کل بالای 17 بنده ؟
  3- برای خرید سوالات ترمی درسهایی که انتخاب واحد کردم ، در صغفحه مربوطه نوشته اید که کد دروس را برایمان ایمیل کنید . کد دروس چیه ؟ از کجا بگیریم؟ همان کد درسهای انتخاب شده در سیستم گلستانه؟ در صفحه ای که بابت همین موضوع ایجاد کرده اید فقط یک سری کدهایی را بدون لینک درج کرده اید. پیشنهاد می کنم که برای هر گرایش و درسهای مربوطه لینکهای جداگانه ای بگذارید.منتظر راهنمایی شما هستم.
  باز هم متشکر از راهنماییها و زحماتی که می کشید.در پناه حق مستدام باشید.

  • مدیر سایت گفت:

   در مورد شهریه دانشپذیری باید همه واریز کنند در مورد معدل ها اطلاعی ندارم
   در مورد کد دروس هم به لیست ارائه دروس ( در سایت پیام نور pnu.ac.ir قسمت برنامه ریز آموزشی)مراجعه کد درس ها در چارت دروس رشته خودتان درج شده است
   بزودی تفکیک بر اساس رشته انجام خواهد گرفت

 40. مهتاب گفت:

  سلام خدمت مدیر محترم من دیروز ثبت نام کرم و گواهی پذیرش غیر حضوریم گرفتم ولی الان ک 24 ساعت گذشته نه با شماره دانشجوییم وارد سیستم میشه نه با همون شماره داوطلبیم همش میگه اشتباه میباشد.مشکل کجاست؟؟؟؟

 41. soltani گفت:

  سلام من انتخاب واحد کردم و از سیستم خارج شدم
  و الان که وارد میشم منوی ثبت نام واطلاعات جامع حذف شده لطفا کمکم کنید.

  • اکوان گفت:

   یا به دلیل پرداخت نکردن شهریه منوی ثبتنام حذف شده(به احتمال خیلی کم) یا به دلیل اتمام مهلت زمانی انتخاب واحد که اصولا برای هر دانشجو 24 ساعته (به احتمال زیاد). نگران نباشید چه شهریه واریز کنید چه نکنید زمان تمدید انتخاب واحد(یکم اسفند) منوی ثبتنام باز میشه اگرم باز نشد حذف و اضافه 19 اسفند شروع میشه.

 42. mokhtar گفت:

  سلام.چرا سایت من همه گزینه هاشو برداشتن؟
  من ارشد فراگیر ورودی بهمن هستم .امروز اومدم وارد گلستانم شدم.ولی فقط دوتاگزینه داره.البته دیروز انتخاب واحد کردم.مروز اومددم که چندتا از واحدهام رو تغییر بدم که میبینم گزینه ثبت نام و… نیست.به نظرتون چرا؟

 43. مرجان گفت:

  من ارشد حسابداری ری قبول شدم…چرا مدارکم تایید نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

 44. توجه توجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه توجه گفت:

  توی صفحه اول سایت گلستان نوشته:

  3-بعد از 24 ساعت مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از پذیرش نهایی ، شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذرواژه: شماره شناسنامه می گردد لازم به ذکر است شماره دانشجویی از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده میباشد) .(حداکثر تعدادواحد انتخابی دانشجویان کارشناسی 17 واحد و کارشناسی ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابی 5 واحد می باشد.)

  حرفی از معدل و مشروطی نزده !! پس ما که معدلمون کمتر از 14 هستش میتونیم 14 واحد برداریم؟؟
  لطفاجواب بدین

نظر دهید
     آخرین بروزرسانی : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
CLOSE
CLOSE