خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
صفحه راهنمای وب سایت همیشه آنلاین

تهيه سوالات و جزوات کارشناسي ارشد فراگير پيام نور
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور

شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم

شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم

شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور را منتفی دانست و گفت: دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی فراگیر جذب دانشجو ندارد.

دکترعلیرضا دل افکار در سفر دو روزه به اصفهان اظهار کرد: دانشگاه پیام نور با توجه به نظام آموزشی نیمه حضوری و غیر حضوری خود در بخش آموزش عالی کشور سهم مهم و عمده‌ای را ایفا کرده و توانسته آموزش عالی را به اقصی نقاط کشور توسعه ببخشد و بخشی از متقاضی‌های تحصیلات دانشگاهی را نیز پوشش دهد.

 حذف کنکور کارشناسی فراگیر پیام نور

وی درباره حذف کنکور و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور گفت: بر اساس مصوبه کارگروه ماده چهار که در سال 91 تشکیل شد حدود 5 هزار رشته محل دانشگاه در سال گذشته در جدول پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی قرار گرفت و امسال در مکاتبه‌ای که با سازمان سنجش آموزش کشور داشتیم اعلام شد که این دانشگاه آمادگی دارد در تمام رشته محل‌های خودش پذیرش دانشجو را بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون جذب کند.

پاسخ سازمان سنجش به حذف کنکور کارشناسی فراگیر پیام نور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ادامه داد: اما پاسخی که سازمان سنجش آموزش کشور به این نامه دانشگاه پیام نور داد، از اختیارات کارگروه ماده چهار سخن گفت که در صورت تصویب در آن کارگروه این کار انجام می‌شود و در غیر این صورت به روال سال گذشته همان میزان 5 هزار رشته محل در جدول پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی باقی خواهد ماند و بقیه رشته محل‌های دانشگاه در دفترچه کنکور سراسری پذیرش دانشجو قرار خواهد داشت.

 پیام نور در هر شرایطی از طریق فراگیر در مقطع کارشناسی پذیرش نخواهد داشت

وی پیرامون نتیجه توافقات دانشگاه پیام نور با سازمان سنجش تصریح کرد: هیچ مشکلی بین سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه پیام نور در این مورد وجود ندارد، سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس وظیفه قانونی خودش اعلام کرده که این باید به تصویب کارگروه برسد و دانشگاه پیام نور نیز متقاضی هست و اگر چنانچه کارگروه هم مصوب نکند طبق روال سال گذشته به صورت بخشی از رشته محل‌ها با سوابق تحصیلی پذیرش می‌کنیم و بخشی را هم در دفترچه کنکور سراسری و از طریق آزمون سراسری پذیرش خواهیم کرد.

 حذف کنکور پیام‌نور در انتظار مجوز کارگروه ماده 4

دل افکار همچنین افزود: کارگروه ماده چهار توسط کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تشکیل می‌شود که وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی در این کارگروه عضو هستند.

همچنین چندی پیش نیز خبری در همین رابطه به شرح ذیل منتشر شده بود

قائم مقام رییس دانشگاه پیام‌نور از آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجو بدون برگزاری آزمون خبر داد و افزود: دانشگاه برای اجرای این طرح منتظر مجوز از کارگروه حذف کنکور است.

حسامی ، با بیان اینکه سال گذشته دانشگاه پیام نور موفق به حذف کنکور برای 5000 رشته محل شد، اظهارکرد: دانشگاه پیام‌نور برای سال جاری در 5000 رشته و محل دیگر بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد، بنابراین دانشگاه برای پذیرش دانشجو بدون آزمون در 10 هزار رشته محل منعی ندارد و با مشکلی مواجه نیست.

وی افزود: این دانشگاه در سال گذشته کنکور را در مقطع کارشناسی در نخستین اقدام در 5000 رشته محل حذف کرد و در اقدام بعدی خواستار حذف کنکور در کل رشته محل های کارشناسی یعنی 10 هزار رشته محل است. این حرکت ارزشمند در راستای اجرای قانون حذف کنکور مصوب سال 86 صورت گرفته و مقرر شده بود که تا سال 92 اجرایی شود که خوشبختانه در سال 92 حداقل برای کل رشته محل‌های کارشناسی دانشگاه پیام نور مقدور شد.

 زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

وی در مورد دوره‌های فراگیر این دانشگاه گفت: در سال 92 در مقطع کارشناسی جذب فراگیر نخواهیم داشت و در این مقطع از طریق کنکور سراسری و سوابق تحصیلی پذیرش انجام خواهد پذیرفت، اما در خصوص کارشناسی ارشد مذاکرات را با سازمان سنجش انجام داده‌ایم که انشاالله از مهر ماه 92 ثبت نام برای پذیرش کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر را داشته باشیم.

محاسبه نمره منفی در آزمون های پیام نور شایعه است

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در بخش دیگری از صحبت‌های خود پیرامون شایعات دانشگاه پیام نور نیز موضع گرفت و تاکید کرد: شایعه نمره منفی و حذف نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور منتفی است و آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور طبق روال چند سال گذشته نمره منفی نخواهد داشت.

 میان ترم در پیام نور حذف نشده است

وی اعلام کرد: موضوع نمره میان ترم در اختیار اساتید می باشد و اگر استاد آزمون میان ترم اخذ کند می تواند بر اساس زمان بندی تقویم سال تحصیلی نمره میان ترم دانشجویان را در سیستم گلستان ثبت کند.

 زوج و فرد شدن ارائه دروس پیام نور

دل افکار همچنین ادامه داد: موضوع زوج و فرد شدن ارائه دروس در ترم‌های تحصیلی این دانشگاه نیز همانند گذشته همه دروس را در دو ترم بهار و پاییز ارائه می‌دهیم و اصلا درسی نیست که در ترم تحصیلی بهار و پاییز در دانشگاه پیام نور ارائه ندهیم لیکن موضوع حد نصاب تشکیل کلاس پیش می آید که در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجویان یک درس ( حداقل پانزده نفر) آن درس به صورت خودخوان و بدون تشکیل کلاس انجام می‌شود.

درس حفظ جزء سی قرآن کریم اختیاری است

وی به درس حفظ جزء سی قرآن نیز اشاره کرد و افزود: طبق مصوبه شورای دانشگاه این درس به عنوان یک فعالیت قرآنی که دانشجویان را به حفظ قرآن تشویق کنیم در دانشگاه به صورت اختیاری تعریف شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ادامه داد: سیاست ما در دانشگاه پیام نور آن است که همیشه نباید فقط بعد آموزشی پیام نور را رشد داد بلکه به بعد تربیتی و فرهنگی و معنوی دانشگاه هم با اینگونه طر-ح‌ها سعی کردیم دقت و توجه کنیم و لذا این طرح به جامعه دانشگاهی پیام نور در قالب درسی دو واحدی ارائه شد.

منبع : دانشگاه نیوز و ایسنا

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم حذف فراگیر پیام نور,حذف نمره منفی از امتحانات پیام نور,حذف نمره میان ترم از پیام نور,حذف کارشناسی فراگیر پیام نور,شایعه حذف نمره منفی در دانشگاه پیام نور,شایعه حذف نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور,نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور,نمره منفی امتحانات پیام نور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور شایعه محاسبه نمره منفی و حذف نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور را منتفی دانست و زوج و فرد شدن ارائه دروس چیست

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

نظرات بسته میباشد.
     آخرین بروزرسانی : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE