خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
صفحه راهنمای وب سایت همیشه آنلاین

مجموعه جزوات و منابع کارشناسي ارشد فراگير کامپيوتر نرم افزار
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد | معرفی سرپرست جدید

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد

دکتر رضا فرجی دانا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرست جدید دانشگاه پیام نور را منصوب کرد.طی حکمی از سوی وزیر علوم، دکتر “ابوالفضل فراهانی” به سرپرستی دانشگاه پیام نور منصوب شد.

 در حکم دکتر فرجی دانا برای فراهانی آمده است: “امید است با توکل به خداوند سبحان، وظایف سرپرستی دانشگاه پیام نور را با تحقق اهداف اصلی دانشگاه و برنامه‌های تقدیمی به مجلس شورای اسلامی از جمله کاهش هزینه‌های تحصیلی، جلوگیری از مهاجرت بی رویه، فراگیری نظام آموزش عالی در قالب استفاده بهینه از ظرفیت‌های کشور، تبدیل دانشگاه پیام نور به دانشگاه تخصصی مجازی و بهره گیری کامل از فناوری‌های ارتباطی در جهت تحت پوشش قرار دادن فارسی زبانان شاغل به تحصیل در اقصی نقاط جهان به انجام رسانید، تا شاهد رشد کیفی و ساماندهی هدفمند آن دانشگاه باشیم.”

وزیر علوم در ادامه این پیام با اشاره به ضرورت حفظ بیت‌المال، تاکید کرده است: “ضروری است در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های موثر به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرضرور، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی کوشا باشید و با مدیریتی هوشمندانه دانش‌آموختگانی با روحیه قانون‌پذیر و نگرش ارزشی و معنوی برای جامعه اسلامی تربیت نمایید.”

 به گزارش ایسنا، فراهانی استاد پایه 26 دانشگاه پیام نور و تاکنون 33 عنوان کتاب و 63 مقاله علمی پژوهشی از وی منتشرشده است.

 از سوابق اجرایی وی می‌توان به تصدی مسئولیت‌های معاونت پژوهشی، معاونت دانشجویی، ریاست دانشکده علوم انسانی وسرپرستی مرکز آموزش و همکاری‌های بین‌الملل دانشگاه پیام نور اشاره کرد.

 براساس این گزارش وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه‌ از خدمات دکتر حسن زیاری، رییس پیشین دانشگاه پیام نور در زمان تصدی مسئولیت این دانشگاه قدردانی کرد.

 مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور برگزار شد

مراسم تودیع دکتر حسن زیاری و معارفه دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور با حضور دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل حوزه وزارتی، اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور در محل این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی در سخنانی پذیرش مسئولیت دانشگاه پیام نور را با توجه به فراگیر بودن آن مسئولیتی بزرگ دانست.

وی با اشاره به سیاستهای جدید وزارت علوم درخصوص انتخاب رؤسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی گفت: معیار انتخاب رؤسای دانشگاهها بر مبنای سه ویژگی مدیریت، مقبولیت در بین اعضای هیئت علمی و کارکنان و جایگاه علمی مناسب است.

مشاور وزیر علوم تاکید کرد: انتخاب مدیران دانشگاه از درون سیستم هر دانشگاه سبب ایجاد انگیزه در بین کارکنان آن مجموعه و دادن شخصیت و کرامت به افراد است و در پرسنل این احساس به وجود می آید که با حاکم بودن شایسته سالاری این مسئولیت برای هر فردی قابل دستیابی است.

وی افزود: در این زمینه مقرر شد کمیته ای با حضور افراد باتجربه به عنوان معتمدین وزیر علوم در دفتر وزارتی تشکیل شود که مکانیسم شناسایی مدیران دانشگاهی را بررسی و نتیجه کار کارشناسی انجام شده در هر دانشگاه را به عنوان رویه انتخاب مدیر آن دانشگاه اعمال کند.

فریدون خاطرنشان کرد: امید است دانشگاه پیام نور با استفاده از تمام توان های موجود به تقویت جایگاه این دانشگاه بپردازد و دانشگاه را از سیاست زدایی خارج کرده و وظایف اصلی آن را که همانا اهداف واقعی برنامه های دولت در چارچوب برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی است تأمین کند.

در پایان این مراسم تقدیرنامه دکتر حسن زیاری و حکم انتصاب دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور توسط دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی اهدا و اعطا شد.

رئیس پیشین دانشگاه پیام‌نور : از اینکه سرپرست جدید دانشگاه را به خوبی می‌شناسد، خوشحالم

رییس پیشین دانشگاه پیام‌نور هدف خود را خدمتگزاری به قشر عظیم دانشجویان و خانواده‌های آنها خواند و گفت: از اینکه مسئولیت دانشگاه پیام‌نور به فردی سپرده شده که سال‌ها در پیام نور فعالیت داشته و این دانشگاه را به خوبی می شناسد، خوشحالم.

حسن زیاری در مراسم تودیع خود، افزود: هر مسئولیتی بالطبع مشکلات، موفقیت و ناکامی‌های خاص خود را دارد که در طول سال‌هایی که مسئولیت این دانشگاه را برعهده داشتم، تمام تلاش و کوشش خود را برای به ثمر رساندن توان بالقوه این دانشگاه به کار بستم.

وی خاطرنشان کرد: از اینکه بار این مسئولیت را بر زمین می‌گذارم نیز خوشحالم.

بر اساس این گزارش، دکتر زیاری برای دکتر فراهانی، سرپرست جدید دانشگاه پیام نور آرزوی توفیق کرد.

منبع : ایسنا و مهر

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد ابوالفضل فراهانی, فراهانی رییس پیام نور,تغییر ریاست دانشگاه پیام نور,,,,ابوالفضل فراهانی رییس پیام نور, حسن زیاری, اخبار پیام نور رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد : طی حکمی از سوی وزیر علوم، دکتر "ابوالفضل فراهانی" به جای حسن زیاری به سرپرستی دانشگاه پیام نور منصوب شد.

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

نظرات بسته میباشد.
     آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE