خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
بسته های طلایی برنامه ریزی درسی و مشاوره و قبولی کنکور کارشناسی ارشد

تهيه سوالات و جزوات کارشناسي ارشد فراگير پيام نور
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

همه | داوطلبان | کنکور های فراگیر | قبول | می شوند | جزئیات پذیرش

جزئیات پذیرش در آزمونهای فراگیر پیام نور اعلام شد و همه داوطلبان کنکور های فراگیر قبول خواهند شد

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با اشاره به ظرفیت های پذیرش در مقاطع مختلف کنکور فراگیر گفت: کنکور کارشناسی فراگیر، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دی ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

به گفته معتمدی در صورتی که داوطلبان در هر کدام از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کف نمره ( حدنصاب نمرات دروس آزمون و حدنصاب معدل کل آن دروس) را کسب کنند، پذیرفته می شوند، هرچند که در کارشناسی ارشد ظرفیت پذیرش محدودتر است.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: در مقطع کارشناسی ارشد، 190 هزار نفر، در مقطع کارشناسی 130 هزار نفر و در مقطع کاردانی به کارشناسی 15 هزار نفر برای شرکت در دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند.

وی گفت: در هر رشته محل در مقطع کارشناسی 30 تا 50 نفر و در هر رشته محل مقطع کارشناسی ارشد به این ترتیب پذیرش انجام می شود که 15 نفر در پژوهشی و 15 نفر در آموزش محور دانشجوی فراگیر پیام نور می شوند.

علت قبولی اکثر داوطلبین : معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: برای دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت اعلام شده بیشتر از تعداد شرکت کنندگان است و از این نظر مشکل کمبود ظرفیت نداریم.

وی تأکید کرد: در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز داوطلبان هیچ گونه نگرانی از بابت ظرفیت پذیرش نداشته باشند، زیرا همانند دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلبان است. نیمی از داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق کنکور فراگیر و نیمی از طریق کنکور سراسری تأمین می شوند.

معاون دانشگاه پیام نور با اشاره به زمان برگزاری هر سه آزمون فراگیر این دانشگاه خاطرنشان کرد: آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دیماه برگزار می شوند.

وی افزود: در نوبت صبح آزمون مقطع کارشناسی و در نوبت بعد از ظهر آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شوند.

توضیحات تکمیلی همیشه آنلاین :

کف نمره یا همان حدنصاب قبولی برای مقطع ارشد : کسب نمره بالا 12 برای تمام دروس و کسب معدل کل بالای 14

کف نمره یا همان حد نصاب قبولی برای مقطع کارشناسی : کسب نمره بالا 10 برای تمام دروس و کسب معدل بالای 12

با توجه به تحمل سختی های بسیار زیاد برای شما دواطلبین در این دوره وپیش آمد تغییرات غیر منتظره و غافلگیرانه برای شما امیداریم این خبر امیدواری شما را جهت کسب قبولی در این کنکور را به دنبال داشته باشدبا توجه به گفته های جناب آقای معتمدی که جای بسی امیدواریست تعداد شرکت کنندگان این دوره با خوش شانسی بسیار بالا از ظرفیت پذیرش تعیین شده کمتر است و همین مسئله احتمال قبولی برای تمام داوطلبان را بالا میبرد

توصیه ما به تمام داوطلبان همراه با وب سایت همیشه آنلاین همیشه امیدواری و دلگرمی بوده و سعی کردیم در این دوره به تمام کسانی که از ما مشاوره گرفته اند به نوعی شرکت در آزمون این دوره دلگرم نماییم موفقیت تمامی شما را از خداوند متعال خواستاریم

اختلاف آمار منتشر شده :

با توجه به اینکه آمار شرکت کنندگان اعلام شده از طریق مرکز آزمون پیام نور به نقل از خبرگزاری مهر با آمار منتشر شده توسط خبرگزاری ایرنا لازم به توضیح است که آمار شرکت کنندگاه اعلام شده از طرف سازمان سنجش به نقل از خبرگزاری ایرنا به شرح ذیل است

‘حسین توکلی’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: تعداد 102 هزار و 854 نفربرای شرکت در آزمون کارشناسی،86 هزار و 16 نفر برای شرکت درآزمون کارشناسی

ارشد و چهار هزار و 663 نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دوره های فراگیر پیام نور ثبت نام کردند.

اطلاعات تکمیلی در مورد ثبت نام کنکور فراگیر این دوره :

وی زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی دوره های فراگیر نوبت بهمن ماه را از 20 تا 22 دی ماه عنوان کرد و گفت: توزیع کارت داوطلبان به شیوه اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش صورت خواهد گرفت.

ثبت نام از داوطلبان مقطع کارشناسی فراگیر از 24 مهرماه تا سوم آبان ماه و ثبت نام از داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور از 4 تا 15 آبان ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام گرفت.

پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر در 789 رشته محل صورت می پذیرد و کل ظرفیت ایجاد شده برای پذیرش دانشجویان در این مقطع 11 هزار و 260 نفر پیش بینی شده است.

ثبت نام متقاضیان دوره های کارشناسی فراگیر نیز در 107 رشته و هشت هزار و 805 کدرشته محل انجام شد و ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره حدود 240 هزار نفر اعلام شده است.

 منبع : خبرگزاری مهر و خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا

تهیه و تنظیم : همیشه آنلاین


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

ارشد,فراگیر,قبولی,جزئیات,پذیرش,کنکور,پیام نور,دانشگاه,کف نمره,کارشناسی ارشد,کارشناسی ناپیوسته,کارشناسی,فراگیر پیام نور به گفته معتمدی در صورتی که داوطلبان در هر کدام از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کف نمره را کسب کنند، پذیرفته می شوند

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ110به “همه | داوطلبان | کنکور های فراگیر | قبول | می شوند | جزئیات پذیرش”

 1. ابوالفضل گفت:

  باسلام.من مدرکم کارشناسی عمران بامعدل 03/12 هستش.آیامیتونم توکنکورفراگیرارشد(مهندسی عمران- مدیریت ساخت) شرکت کنم؟آخه شنیدم معدلم باید14به بالاباشه.آیا این موضوع صحت داره؟

 2. زهرا گفت:

  من سال 91 در کنکور فراگیر ارشد معماری شرکت کردم ولی قبول نشدم …..با توجه به توضیحات بالا………..و داشتن ظرفیت بالا چرا؟

  • مدیر سایت گفت:

   کنکور سال 91 هنوز برگزار نشده چطوری شما می گویید قبول نشدید !!!؟؟؟( در ضمن اگر دقیق این مطلب را بخوانید می بینید مربوط به داوطلبان ارشد نمی شود)

 3. sana گفت:

  سلام من میخوام ارشد مهندسی کشاورزی امتحان بدم ولی چون رشته ام نیست هیچ معلوماتی هم ندارم و وقت برای خوندنش هم ندارم اما چون ظرفیت جایی رو که انتخاب کردم هم برای اموزش محور هم پژوهش محور در دو نوبت جمعا میشه 80 نفر و هم این که فرزند شهیدم و سهمیه دارم و هم کارمند دانشگاه سراری ام و سهمیه کارمندی دارم احتمال این که قبول بشم رو خودم زیاد میدونم شما چی فکر میکنید قبول میشم با این که نخوندمو ازرشته اش هم سر در نمیارم

  • مدیر سایت گفت:

   نمی خواهم شما را نامید کنم ولی زیاد به سهمیه خود اکتفا نکنید چون 80% نمره آزمون در قبولی هر داوطلب موثر است که به نظر من مطالعه را نباید کنار بگذارید

 4. هادی گفت:

  سلام.پارسال تو رشته ام بی ای شرکت کردم.یکی شدم ۱۶ یکی ۱۲.۶۷ زبان هم شدم ۸ معدل کارشناسی هم ۱۳.۹۴ بود .قشم قبول نشدم.۴۰ نفر زیر قبولی بودم امسال احتمال قبولی هست؟؟؟

 5. محمد گفت:

  باسلام
  چرا سایت ب روز نمی کنید ؟
  ایا ارشد فراگیر تکمیل ظرفیت داره؟
  جواب بدین خواهشا

  • مدیر سایت گفت:

   درگیر بودن بچه های گروه و خودم در توسعه بخشی از سایت (فروشگاه) و تهیه مجموعه های آموزشی رشته های جدید همچنین نزدیکی به روزهای پایانی سال از دلایل کند شدن بروزرسانی سایت است
   احتمال اعلام تکمیل ظرفیت بسیار ضعیف است ولی اگر بخواهند اعلام کنند باید بعد از تعطیلات منتظر باشید

 6. ماهان گفت:

  سلام
  با عرض معذرت نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟

 7. فاطمه گفت:

  سلام ایا من که ترم 4 دانشگاه دولتی ام میتونم هم زمان از طریق فراگیر تو پیامنورمبخونم؟

  • مدیر سایت گفت:

   طبق خبرهای دانشگاه پیام نور می توانید به صورت همزمان با فراگیر می توانید تحصیل نمایید ولی از جزئیات آن بی اطلاعیم لطفا با دانشگاه در این زمینه تماس بگیرید

 8. پریسا گفت:

  سلام پس چرا جوابهای ارشد دیر میاد به خدا ما سکته کردیم تورا خدا دعا کنید قبول شم – مدرک پیام نور معتبره یا ازاد

 9. سهيلا گفت:

  توروخدا واسم دعا کنید ارشد قبول شم.

 10. محمد گفت:

  سلام با توجه به این مطلب یعنی از این 15 نفی رو که تو رشته حقوق خصوصی نوشته شده تو دفترچه بیشتر پذیرش میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. رقیه گفت:

  سلام خسته نباشید من شنیدم در کنکور کارشناسی فراگیر دی 90 همه داوطلبان قبول میشوند در صورتی هم که کف نمره را نیاورند بعد ازینکه وارد دانشگاه شدند میتوانند اون واحدها رو پاس کنند حقیقت داره؟

  • مدیر سایت گفت:

   در صورتیکه تمام داوطلبان شرکت کننده در سطح پایینی باشند ولی اینکه همه در کنکور ارشد قبول شوند درست نیست چون ظرفیت ارشد محدود است و تا نتایج اعلام نشود مشخص نمی شود

 12. نیما فرسادخلیلی گفت:

  باعرض سلام وتشکرازاینکه به موقع به سوالات جواب میدین
  گفته شده بود نتایج آزمونهای فراگیرتابهمن اعلام میشه اماالان توسایت تون نوشتین که گفتنداوایل اسفندماه اعلام میشه دوباره چی شده حالا تاآخربهمن میدن یااوایل اسفند چون ثبت نام هم ازاول اسفندشروع میشه این چطورمیشه؟
  ممنونم از جوابگوییتان

  • مدیر سایت گفت:

   قبلا پیام نور اعلام کرده بود از 25 بهمن به بعد اعلام خواهند کرد ولی سازمان سنجش به دلیلی برگزاری آزمون های ارشد سراسری نتایج را در هفته اول اعلام خواهد نمود

 13. سیدمحمد گفت:

  با سلام آیا فردا نتیجه ها اعلام میشود چون با پیام نور تماس گر فتم گفتند مسئول اعلام نتیجه آزمون سازمان سنجش است و ساز مان سنجش نیز نیمه اول اسفندرا زمان اعلام نتیجه گفته است

  • مدیر سایت گفت:

   از 25 تا 8 اسفند احتمال اعلام نتایج وجود دارد ولی تاریخ دقیق آن مشخص نیست

 14. ‏ رضا گفت:

  سلام‏ ‏.‏ ‏دو‏ ‏تا‏ ‏سوال‏ ‏دارم‏ ‏.‏ ‏‏ ‏ایا‏ ‏پذیرش‏ ‏ارشد‏ ‏دوبرابر‏ ‏شده‏ ‏یا‏ ‏همون‏ ‏یازده‏ ‏هزار‏ ‏هست؟‏ ‏‏ ‏من‏ ‏ارشد‏ ‏جامعه‏ ‏شناسی‏ ‏تهران‏ ‏زدم‏ ‏ابا‏ ‏فقط‏ ‏ساختمان‏ ‏مرکزی‏ ‏ارشد‏ ‏رشته‏ ‏من‏ ‏رو‏ ‏داره‏ ‏یا‏ ‏بقیه‏ ‏پیام‏ ‏نور‏ ‏‏ ‏های‏ ‏تهران‏ ‏هم‏ ‏داره

  • مدیر سایت گفت:

   هنوز افزایش ظرفیت قطعی نیست
   باید دانشکده مرتبط با رشته خودتان را از طریق دانشگاه جویا شوید لطفا به سایت پیام نور مراجعه نمایید

 15. نیما فرسادخلیلی گفت:

  سلام من میخواستم بدونم که نتیج آزمون فراگیرکه 30دی ماه برگزارشد نتایجش 8اسفنداعلام میشه پس داوطلبین کیب انتخاب واحدمیکنن برای ترم جدید خواهشن اگه میشه زود جواب بدین ممنون

  • مدیر سایت گفت:

   شما خبر جدید را در سایت مطالعه نکردید احتمال اینکه نتایج از 25 بهمن به بعد اعلام شود زیاد است و زمان ثبت نام قبول شدگان نیز در اوایل اسفند انجام می شود

 16. با‏ ‏سلام.دو‏ ‏تا‏ ‏سوال‏ ‏دارم... گفت:

  اطلاع‏ ‏رسانی‏ ‏ای‏ ‏سایت‏ ‏عالیه‏ ‏چو‏ ‏به‏ ‏داوطلب‏ ‏خیلی‏ ‏امید‏ ‏میده

 17. سلمانی گفت:

  با سلام آیا معدل دروس دانشپذیی در معدل کل تاثی دارد چگونه؟

  • مدیر سایت گفت:

   بله اگر نمرات بیشتر از 14 باشند اگر نباشند باید آن درس را دوباره بگذرانید تا نمره جدید لحاظ گردد

 18. navid گفت:

  کلاسهای کارشناسی فراگیر 5 شنبه و جمعه بود آیا کلاسهای ارشد تهران و کرج همینوطریه؟ چون کارمندم سوال کردم. مچکر

 19. سارا گفت:

  سلام.ممنون می شم درباره مدرک دانشگاه پیام نور واسم توضیح بدین که نسبت به آزاد چقدر اعتبار داره.با تشکر

  • مدیر سایت گفت:

   نسبت به آزاد در سطح بالاتری است چون تاییدیه وزارت علوم دارد و چون مهر وزارت علوم دارد برای خارج از کشور نیز معتبر است

  • مدیر سایت گفت:

   نسبت به آزاد در سطح بالاتری است چون تاییدیه وزارت علوم دارد و چون مهر وزارت علوم دارد برای خارج از کشور نیز معتبر است

 20. تنها گفت:

  سلام
  میشه راهنمایی کنین جه جوری به کارنامه ارشد حسابداری دسترسی پیدا کنیم با تشکر

 21. احمد باغباني گفت:

  باسلام من در حال حاضر واجد شایط بسیجی فعال شده ام(اول بهمن) چطور میتوانم کدرهگیری خودرا به سازمان سنجش اعلام کنم

 22. خسته نباشید گفت:

  با سلام مجدد منظورم نحوه محاسبه معدل دوره کارشناسی درآزمون فراگیر ارشد بود.

  • مدیر سایت گفت:

   در مورد فرمول تاثیر معدل کارشناسی اطلاعی نداریم چون هیچ فرمولی رسما اعلام نشده است

 23. باتشکر فراوان از زحمات شماعزیزان گفت:

  باسلام درهنگام دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر،سازمان سنجش ذکر کرده که بجزایثارگران باقی متقاضیان سهمیه(مثلا بسیجی فعال)که عنوان سهمیه روی کارت آزمون آنها ذکر شده بایستی کد رهگیری بگیرند در حالی که نیروی مقاومت اظهارمیداردکه بخشنامه ای برایمان نرسیده ودرسوال از سنجش ،ثبت عنوان سهمیه بسیجی فعال برروی کارت را کافی می داندحالااگر کسی دروغ نوشته باشد چطور ازراستگو تمایز داده می شود؟
     آخرین بروزرسانی : پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE