کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

یکی از سوالات پر تکرار شما داوطلبان آزمون های ارشد این است که زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 چه زمانی هست و تاریخ برگزاری آزمون زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 در چه تاریخی می باشد.

دانشگاه پیام نور طبق روال سال های گذشته از طریق برگزاری آزمونی مجزا با عنوان آزمون ارشد فراگیر پیام نور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید.

این دانشگاه به دلیل شهریه کمتر نسبت به دانشگاه های غیرانتفاعی، آزاد، شبانه و پردیس خودگردان و همچنین اجباری نبودن حضور در کلاس ( غیر از واخ برای داوطلبانی که مشکل پرداخت شهریه بالای دانشگاه های دیگر را دارند و کسانی به دلیل اشتغال به کار توانایی حضور در کلاس را ندارند، بسیار مناسب می باشد.

در آزمون ارشد فراگیر پیام نور براحتی قبول شویدکارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

یکی از مزایای این دانشگاه ها  این است که داوطلبان می توانند در رشته ای غیر از رشته مقطع کارشناسی خود، با شرط پذیرفته شدن در آزمون ورودی تحصیل نمایند. دانشگاه پیام نور به دلیل مزایایی که دارد هرساله داوطلبان زیادی را به خود اختصاص داده است، اما با توجه به ظرفیت کم پذیرش، رقابت برای داوطلبان سخت تر خواهد بود. افراد زیادی با مرکز همیشه آنلاین تماس گرفته اند و سوالاتی از قبیل: زمان و نحوه ثبت نام آزمون فراگیر ارشد پیام نور، همچنین زمان برگزاری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و منابع آزمون برایشان ایجاد شده است، پیشنهاد ما این است که برای پاسخ به این سوالات این مطلب را تا انتها دنبال کنید و یا برای دریافت مشاوره ویژه از طریق لینک زیر در دوره های مشاوره ارشد فراگیر گروه همیشه انلاین شرکت نمایید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور معمولا همان دروس ترم اول مقطع کارشناسی ارشد داوطلب با توجه به رشته مورد انتخاب وی خواهد بود.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

با توجه به اینکه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور منتشر نشده است، زمان دقیقی برای ثبت نام مشخص نیست، اما با توجه به سال های گذشته، معمولا زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اواخر مهر ماه ( 23 / 7 / 97 الی 30 / 7 / 97 ) می باشد. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این دانشگاه ها می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ حدودا 65 هزار تومان کارت اعتباری مربوطه را خریداری نموده و با دریافت کد رهگیری، اقدام به تکمیل کاربرگ مشخص شده نمایند.

شما عزیزان می توانید با عضویت در  کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیام نور ( همیشه آنلاین ) در جریان زمان دقیق ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97 قرار بگیرید.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

  • داوطلب باید در مرحله اول تمامی شرایط عمومی را داشته باشد.
  • داشتن مدرک کارشناسی برای داوطلبان الزامی می باشد، همچنین داوطلبانی که دانشجوی ترم آخر هستند باید تا اخر بهمن ماه فارغ التحصیل گردند. ( مدارک معادل مورد قبول نیست )
  • داشتن مدرک پایان خدمت وظیفه و یا معافیت از خدمت برای آقایان الزامی می باشد.
  • داوطلبان در صورت داشتن مدرک معادل سازی باید در تاریخ 25 / 5 / 97 آن را دریافت نموده باشند.
  • داوطلب می تواند فقط یک کد رشته را انتخاب نموده و در 20 دانشگاهی که آن کد رشته وجود داشته باشد را به ثبت برساند.
  • و…..

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

زمان برگزاری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است، اما با توجه به زمان برگزاری این آزمون در سال های گذشته به احتمال زیاد اوایل دی ماه 97 برگزار خواهد شد. در صورت مشخص شدن زمان دقیق این آزمون از طریق به روز رسانی سایت و کانال به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند، همچنین لازم به ذکر است که همرا داشتن کارت ملی و کارت ورود به جلسه برای این آزمون الزامی می باشد در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از حضور در جلسه آزمون محروم خواهید شد.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور را دارند ممکن است برایشان این سوال مطرح گردد که منابع این آزمون به چه صورت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این آزمون از دروس نیمسال اول مقطع کارشناسی ارشد داوطلب، با توجه به رشته انتخاب شده وی ( حداقل 6 واحد و حداکثر 10 واحد )  می باشد.

منابع آزمون که شامل چه کتاب و دروسی هست برای هر رشته در دفترچه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور هر دوره مشخص می شود.

نحوه پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

در این قسمت از مطلب به نحوه پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور خواهیم پرداخت:

  1. چنانچه داوطلبی در مقطع کارشناسی ناپیوسته تحصیل نموده باشد، معدل هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی تاثیر گذار خواهد بود.
  2. داوطلب موظف است در آزمون ورودی 6 الی 10 واحد از دروس ترم اول مقطع کارشناسی ارشد، نمره قبولی را دریافت نماید.
  3. میزان تاثیر معدل داوطلب 20 درصد و میزان نمره داوطلب در آزمون ورودی 80 درصد خواهد بود.
  4. داوطلب در زمان شرکت در آزمون باید مدرک کارشناسی خود را دریافت نموده باشد در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

با توجه به این که این آزمون هنوز برگزار نشده است، پس زمان دقیقی برای اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مشخص نشده است اما معمولا نتایج این آزمون در بهمن ماه قبل از شروع نیمسال دوم تحصیلی بر روی سایت برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیام نور ( همیشه آنلاین ) و یا در طرح مشاوره قبولی آزمون ارشد فراگیر شرکت نمایید تا مشاوران ما در این زمینه به شما مشاوره دهند از طریق لینک زیر می توانید در طرح مشاوره با هزینه خیلی پایین شرکت نمایید

ثبت نام در طرح مشاوره قبولی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید