شهریه دانشگاه پیام نور
شهریه دانشگاه پیام نور
کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

جزئیات وام های شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور جزئیات وام های شهریه دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد و گفت: دانشجویان دکتری تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال می توانند دریافت کنند.

تمدید مهلت ثبت نام وام های دانشجویی

به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدهادی امین ناجی از تمدید مهلت ثبت نام وام های دانشجویی صندوق رفاه تا ۱۵ اردیبهشت خبر داد و گفت: طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و مشکلات بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی ناشی از آن، در راستای کمک به دانشجویان، مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد.

در آزمون ارشد فراگیر پیام نور براحتی قبول شویدکارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

سقف وام دانشجویی صندوق رفاه

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم همواره پشتیبان دانشگاه پیام نور بوده و امسال نیز دانشجویانی که سقف وام دانشجویی صندوق رفاه را دریافت نکردند با تامین اعتبار و درخواست مجدد می توانند، سقف مجاز را دریافت کرده و ۹ ماه بعد از فراغت از تحصیل برای بازپرداخت وام اقدام کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی ودانشجویی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه سامانه گلستان با سایت صندوق رفاه مرتبط است، گفت: دانشجویان برای دریافت وام صندوق رفاه می توانند به پرتال دانشجویی سایت bp.swf.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

جزئیات وام های شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد
جزئیات وام های شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد

وام های شهریه دانشگاه پیام نور

امین ناجی در خصوص دیگر وام های شهریه دانشگاه پیام نور نیز گفت: دانشگاه پیام نور نیز برای کاستن از دغدغه دانشجویان این دانشگاه با توجه به تحریم های اقتصادی و وضعیت دشوار موجود، وام های مختلفی را علاوه بر وام های مستمر صندوق رفاه وزارت علوم، درنظر گرفته و هم اکنون تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور می توانند از طریق بانک های طرف تعهد دانشگاه، وام شهریه دریافت کنند.

وی با عنوان اینکه علاوه بر آن وام فرهنگی برای حافظان کل قرآن نیز، تقریبا به تمام حافظان قرآن کریم در دانشگاه پیام نور اختصاص یافت، اظهار داشت: در سال گذشته در حوزه وام های تحصیلی برای پرداخت شهریه، هم بانک های طرف تعهد دانشگاه، برای دانشجویان دکتری تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال، برای دانشجویان کارشناسی ارشد تا سقف ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای دانشجویان کارشناسی تا سقف ۲ میلیون تومان در سال با کارمزد یک و ۴ دهم درصد و یک ضامن پیش بینی شد و در سال ۹۹ نیز تداوم خواهد یافت.

وی افزود: دانشجویان از زمانی که وام را دریافت می کنند تا یکسال برای بازپرداخت فرصت دارند و پرونده وام آنها با همان ضامن برای سال های بعد نیز لحاظ خواهد شد و نیاز مجدد به حضور ضامن برای دریافت وام در سال های بعدی نیست.

دریافت وام دانشجویی

معاون دانشگاه پیام نور ادامه داد: یکی از بنیاد ها نیز سال ۹۸-۹۷ با اختصاص وام ۶۰۰ هزار تومانی به دانشجویان مجرد دانشگاه پیام نور و ۸۰۰ هزار تومانی به دانشجویان متاهل نقش بسیار موثری داشت.

وی با عنوان اینکه این وام در سال ۹۹ هم استمرار خواهد داشت، افزود: دریافت کنندگان این وام نیز بعد از ۶ ماه فراغت از تحصیل اقدام به بازپرداخت وام خواهند کرد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویانی که به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی ثبت نام نکرده اند، نگران شهریه نباشند. تمام دانشجویان می توانند با مراجعه به سیستم گلستان و پرداخت فقط یک سوم شهریه ثابت خود انتخاب واحد کنند.

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید