مجوز پذیرش در دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور صادر شد
مجوز پذیرش در دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور صادر شد
کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت بیست و یکم سال 99 مجوز پذیرش گرفت

مجوز پذیرش در دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور صادر شد : رئیس دانشگاه پیام نور گفت: مجوز بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور توسط شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر شد.

به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی در خصوص زمان ثبت نام پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور افزود: در حال حاضر هماهنگی های لازم با سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت نام و موارد امتحانی آزمون در حال انجام است و در اواخر آبان ماه زمان دقیق ثبت نام اعلام می شود.

وی افزود: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مطابق سال های گذشته،  ۳۰ هزار نفر در ۱۳۰۰ رشته محل خواهد بود.

در آزمون ارشد فراگیر پیام نور براحتی قبول شویدکارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

"<yoastmarkپذیرش قبولی های آزمون کارشناسی ارشد فراگیر از بهمن ماه ( ترم دوم )

رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: داوطلبان پذیرفته شده در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانشپذیری آنها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، به عنوان ترم اول محسوب می شود.

وی با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است.

جهت تهیه سوالات و جزوات و کتب کمک آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر بروی این لینک کلیک نمایید

وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور جزو دانشگاه های باز دنیاست و از روش های مختلف با کسب مجوزها می تواند اقدام به پذیرش دانشجو کند و مجوز این دوره نیز در همین راستا صادر شده است.

زمانی تاکید کرد: ثبت نام صرفا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود و کلیه داوطلبان جهت کسب اطلاعات بعدی می توانند به پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید