خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
صفحه راهنمای وب سایت همیشه آنلاین

تهیه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گروه همیشه آنلاین
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور 92

نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور

نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور

نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور

درخواست جمعی پذیرفته‌شدگان دکتری پیام‌نور از توفیقی

جمعی از پذیرفته‌شدگان دوره دکتری 92 دانشگاه پیام‌نور در نامه‌ای به دکتر توفیقی سرپرست وزارت علوم در اعتراض به افزایش 90 درصدی شهریه این دانشگاه، خواستار محروم نشدن از تحصیل در صورت انصراف شدند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جمعی از پذیرفته‌شدگان دوره دکتری دانشگاه پیام نور در این نامه خطاب به دکتر توفیقی مطرح کرده‌اند که این نامه شکواییه نیست، بلکه درد و دلی صمیمانه است که امیدواریم با پیگیری شما مشکل حل شود و احتیاج به شکایت نباشد.

در این نامه آمده است: در تاریخ 12 شهریور 1392 نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام شد و حدود 300 نفر در دانشگاه پیام‌نور پذیرفته شدند. قابل ذکر است که جمع کثیری از پذیرفته‌شدگان با داشتن رتبه خوب و با در نظر گرفتن نقش برجسته مصاحبه در پذیرش نهایی این دانشگاه را در لیست انتخابی خود قرار دهند و بعضا این دانشگاه را در اولویت بالاتری نسبت به برخی دانشگاه‌های روزانه و دوره‌های نوبت دوم و پردیس دانشگاه‌های معتبر قرار دادند و دلیل این موضوع هم اختلاف هزینه قابل توجه این دانشگاه با دانشگاه‌های ذکر شده بود.

این دانشجویان در این نامه مدعی شده‌اند که قبل از انتخاب رشته بارها و بارها با دانشگاه پیام‌نور تماس گرفتیم. پورتال پیام‌نور را مورد مطالعه قرار دادیم و اطمینان حاصل کردیم که شهریه چیزی حدود 16 تا 18 میلیون تومان است. با تماس با این دانشگاه به ما اطمینان داده شد که حداکثر افزایش شهریه قانونا 15 درصد است. بنابراین به شهریه حداکثر 21 میلیون تومان فکر می‌کردیم و با توجه به این مقدار، این دانشگاه را انتخاب کردیم.

افزایش 90% شهریه ورودی های جدید دکتری 92

اما از چند روز قبل از اعلام نتایج، زمزمه‌هایی مبنی بر افزایش 90 درصدی شهریه به گوش می‌خورد و متاسفانه معاون مالی اداری پیام‌نور یک روز پس از اعلام نتایج با تایید این خبر کام پذیرفته‌شدگان را تلخ کردند. این افزایش شهریه بی‌رویه و بی‌سابقه از 18 میلیون به 35 میلیون تومان و حتی تا 45 میلیون تومان در برخی رشته‌ها از این جهت نیز آزاردهنده است که از قبل اطلاع‌رسانی نشده بود و طبق قانون ذکر شده در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، پذیرفته‌شدگان نهایی حق شرکت در تکمیل ظرفیت و آزمون بعدی را ندارند.

در این نامه آمده است، بنابراین در اقدامی غیراخلاقی پذیرفته‌شدگان در مقابل عمل انجام شده قرار گرفته‌اند. تعداد زیادی نمی‌توانند این هزینه را تهیه کنند و در صورت انصراف هم قانونا حق شرکت در تکمیل ظرفیت و آزمون بعدی را ندارند، بنابراین از تحصیل محروم می‌شوند در حالی که اگر از قبل می‌دانستم هرگز این دانشگاه را انتخاب نمی‌کردیم.

پذیرفته‌شدگان معترض در این نامه اشاره کرده‌اند که پس از آگاهی از این موضوع بارها با دانشگاه پیام‌نور تماس گرفتیم و اعتراض خود را اعلام کردیم که متاسفانه اعتراضمان بی‌جواب‌ ماند. سپس دست به دامان جراید و خبرگزاری‌ها شدیم و خوشبختانه چند خبرگزاری با تهیه گزارش و مصاحبه موضوع را پیگیری کردند، اما دکتر ابراهیم‌پور در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها به دو نکته قابل توجه اشاره کردند که «تاکنون هیچ اعتراضی از سوی دانشجویان جدید دکتری درباره شهریه به دانشگاه نشده است.» که با توجه به حجم عظیم نامه‌ها و تماس‌ها با خبرگزاری‌ها و امور مالی این دانشگاه قابل تعجب است و ما واقعا نمی‌دانیم دیگر چطور باید صدای اعتراضمان را به گوششان برسانیم. نکته دوم اینکه عنوان کرده است که «هزینه جدید شهریه دوره دکتری برای دانشجویان جدید‌الورود در 22 آذرماه اعلام شده بود و داوطلبان با آگاهی این انتخاب را انجام داده‌اند» این در حالی است که هیچ سندی دال بر این موضوع در هیچ جایی ثبت نشده است.

معترضان در این نامه از دکتر توفیقی خواسته‌اند که به این مشکل رسیدگی کند و کمک کند تا در این دولت تدبیر و امید امیدهایمان با بی‌تدبیری تعدادی اندک به ناامیدی نگراید.

همیشه آنلاین : چندی پیش جمعی از این پذیرفته شدگان نیز از همیشه آنلاین خواستار انتشار نامه اعتراضی شدند که این نامه اعتراضی را از قول خبرگزاری ایسنا منتشر نمودیم همچنین این نامه اعتراضی از اکثر خبرگزاری های معتبر کشور انتشار یافته است امیدواریم مسئولین برای حل مشکلات این دسته از پذیرفته شدگان ترتیب اثری بدهند


..:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری 92,افزایش 90% شهریه دکتری پیام نور,دکتری پیام نور,شهریه دکتری,اعتراض به افزایش شهریه پیام نور نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور 92 در نامه‌ای به دکتر توفیقی سرپرست وزارت علوم در اعتراض به افزایش شهریه، خواستار محروم نشدن از تحصیل در صورت انصراف شدند.

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۶۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
۳۶۰۰۰۰ تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

1پاسخبه “نامه اعتراض جمعی از پذیرفته شدگان دکتری پیام نور 92”

  1. masume گفت:

    سوال ما این نیست که کمترین میزان شهریه مال چه دانشگاهی است سوال ما این است که چرا پس از اعلام نتایج این افزایش اعلام شده وقتی ادعا میکنند که این افزایش 22 آذر 91 تصویب و اعلام شده در چه سندی اعلام شده و چرا تاکنون کسی ندیده و اگر اینطوری بیان کنیم که این 300 نفر قبول چرا هیچکدام تا کنون سندی مشاهده نکرده اند آیا همه این 300 نفر دوست دارند برای خودشان درد سر درست کنند البته اگر سندی هم روز ارایه شود باید عرض کنم داوطلبی که برای ثبت نام مراجعه میکند آیا بجز دفترچه ثبتنام و سایت سنجش باید کلیه اسناد کشور را تفتیش کند تا مبادا کلاه سرش نرود منطقی تر شد این است که در سایت سنجش و دفترچه ثبتنام وانتخاب رشته اطلاع رسانی شود
    من که تاکنون هیچ نامه ای مبنی بر اعلام شهریه مشاهده نکرده ام و جالب است در این چند روز هم که بحث اعتراض داغ شده هنوز هیچ سندی ارایه نشده و صرفا ادعا شده
    لطفا کمک کنید
     آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE