کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان این دانشگاه را الزامی اعلام کرد.

فرشاد ابراهیم‌پور رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران با بیان اینکه این دانشگاه دوره‌های آمادگی آزمون فراگیر برگزار می‌کند، گفت: داوطلبانی که در دوره‌های دانش‌پذیری دانشگاه پیام‌نور استان تهران شرکت می‌کنند پس از قبولی نیازی به پرداخت مابه‌التفاوت شهریه دوره دانشپذیری نخواهند داشت.

وی از نظارت و کنترل دانشگاه پیام‌نور استان تهران بر عملکرد اساتید دوره‌های دانش‌پذیری خبر داد و گفت: امسال داوطلبان فراگیر برای انتخاب رشته قادر به انتخاب چند رشته محل هستند.

در آزمون ارشد فراگیر پیام نور براحتی قبول شویدکارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

رئیس دانشگاه پیام‌نور از معافیت تحصیلی دانشجویانی که از طریق دوره‌های فراگیر به این دانشگاه وارد می‌شوند خبر داد و خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در صورت تمایل قادر به انجام خدمت سربازی همزمان با تحصیل نیز خواهند بود.

وی دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان را الزامی دانست و گفت: اخذ معدل ۱۴ برای دوره کارشناسی ارشد و کسب معدل ۱۲ برای مقطع کارشناسی برای تبدیل وضعیت از دانشپذیری به دانشجویی الزامی است.

ابراهیم‌پور ادامه تحصیل هم زمان دانشجویان در صورتی که یکی از دو رشته فراگیر باشد را امکان پذیر اعلام کرد و گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر باید به سایت دانشگاه پیام‌نور استان تهران به نشانی www.tpnu.ac.ir مراجعه کنند.

 

منبع : خبرگزاری دانشجویان پیام نور ( پیام نورنا)

تهیه و تنظیم همیشه آنلاین

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

53 دیدگاه‌ها

 1. سلام
  من دانشجوی ارشد غیرانتفاعی هستم
  ایا میتوانم همزمان در یک رشته کارشناسی روزانه نیز ادامه دهم
  مشکل سربازی ندارم ،
  باتشکر…

 2. اگر کسی یک ترم خود رادر دوره ارشد هم زمان با خدمت سربازی گذرانده و فارغ التحصیل شده آیا برا استخدام مشکلی برایش پیش می آید؟؟

  • هرگونه تحصیل همزمان با خدمت ممنوع می باشد و تاریخ فارغ التحصیلی و تحصیل شما با خدمت سربازی تداخل خواهد داشت و این موضوع مشکل ساز خواهد بود

 3. باسلام من دانشجوی ترم دو ارشد پیامنور شهر ری هستم و رشته ای که میخونم مجازیه ولی فراگیر نیس خاستم بدونم میشه همزمان باهاش خدمت رو هم بگذرونم?

 4. باسلام.من لیسانس میکروبیولوِژی دارم و دانشجوی کارشناسی فراگیر روانشناسی پیام نور هستم.در صورت قبولی در ارشد بهداشت آیا میتوانم فراگیرم را هم ادامه بدم؟ممنون میشم زود پاسخ بفرمایید.

 5. سلام من دانشجوی ارشد مدیریت سال اول دانشگاه غیرانتفاعی هستم . میشه اگر سال دیگه روزانه قبول شم همزمان هردو ارشد رو با هم بخونم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید