خدایا برای تو حرکت می کنیم
جزوات ارشد فراگیر
جزوات ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات کنکور ارشد فراگیر
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات ترمی ارشد پیام نور
سوالات کنکور دکترا
سوالات کنکور دکترا
تند خوانی و تقویت حافظه
تند خوانی و تقویت حافظه
مجموعه سوالات کامل فراگیر
مجموعه سوالات کامل فراگیر
دانلود سوالات ارشد دکتری سراسری فراگیر آزاد

ممجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت ام بی ای MBA
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تمام رشته ها

ثبت نام | در مقطع ارشد | بدون آزمون | ویژه دانشجویان ممتاز

ثبت نام در مقطع ارشد بدون آزمون ویژه دانشجویان ممتاز دانشگاه ها از 1 شهریور 1391

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 92-91 طبق ماده 2 آیین نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان ممتاز  دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می‌رساند، افراد حائز شرایط آیین نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91 جهت استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد در صورت داشتن شرایط ذیل می‌توانند از تاریخ 1/6/1391 تا پایان روز اداری 13/6/1391 نسبت به ثبت‌نام و تکمیل مدارک خود از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org اقدام نمایند.

1) شرایط دانشجویان دوره کارشناسی ناپیوسته:
دانشجویان رتبه اول دوره کارشناسی ناپیوسته ورودی سال‌های 88 یا 89 که در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی دانشگاه محل تحصیل خود که پس از 3 نیمسال تحصیلی دارای میانگین کل حداقل 17 باشند و حداکثر در 4 نیمسال تحصیلی دانش آموخته شود و در دوره کاردانی به لحاظ میانگین کل جزو 10 درصد برتر باشند.

دریافت فایل فرم مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته ورودی‌های سال88  و  89  فرم‌های شماره الف- 1‌و الف-2 

*** تذکر مهم: داوطلبان حائز شرایط دوره کارشناسی ناپیوسته می بایست فرم شماره الف -2 را نیز از دانشگاه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی تهیه نمایند.

2) شرایط دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته:
الف) دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته ورودی سال‌های 86 یا  87 که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی (با گذراندن حداقل 100 واحد درسی) به لحاظ میانگین کل جزء 10 درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند.
دریافت فایل فرم مربوط به دوره کارشناسی پیوسته ورودی های سال 86  و 87 – فرم شماره الف – 3


ب) دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی (با گذراندن حداقل 100 واحد درسی) به لحاظ میانگین کل جزء 20 درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود بوده و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش‌آموخته شوند و دارای رتبه‌های کشوری زیر در آزمون سراسری سازمان سنجش باشند:
1ـ رتبه زیر 100 در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فیزیک
2ـ رتبه زیر 100 در گروه آزمایشی علوم تجربی
3ـ رتبه زیر 50 در گروه آزمایشی علوم انسانی
4ـ رتبه زیر 20 در گروه آزمایشی هنر و زبان
دریافت فایل فرم مربوط به دوره کارشناسی پیوسته ورودی های سال 86  و 87 – فرم شماره الف – 4

1- دستورالعمل و شیوه ثبت نام:
مرحله اول:
دانشجویان ممتاز بایستی فرم‌های مربوط به خود را از دانشگاه فارغ‌التحصیلی یا سایت سازمان سنجش آموزش کشور تهیه نمایند و آن را به تایید و مهر دانشگاه برسانند.
 مرحله دوم: با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور با استفاده از پیوند مربوطه می‌توانند اطلاعات شخصی مانند نام، نام خانوادگی، کدملی و سال تولد را وارد کنند که پس از شناسایی و صحت اطلاعات صفحه کاربری آنها نمایش داده می‌شود.
در این صفحه امکان مشاهده اطلاعات شخصی و آزمونی و تکمیل اطلاعات گواهی رتبه وجود دارد و همچنین بایستی فایل اسکن شده فرم معرفی نامه ممتازی از دانشگاه محل تحصیل خود را ارسال و انتخاب کدرشته محل را انجام دهد. در صورتی که تمامی مراحل فوق بطور کامل انجام شود سیستم کد رهگیری تصادفی 12 رقمی تولید کرده و امکان چاپ آن را برای داوطلب فراهم می‌کند.

لازم به توضیح است:
1- ادامه تحصیل در دوره‌های تحصیلی در دوره‌های روزانه و شبانه به صورت رایگان و مانند دانشجویان دوره روزانه است و دانشگاه‌ها مجاز به دریافت شهریه از دانشجویان مذکور نیستند.
2ـ اولویت ادامه تحصیل دانشجویان در همان رشته تحصیلی یا رشته‌های تحصیلی مرتبط با رشته‌های تحصیلی پایین‌تر است.
3ـ چنانچه طول مدت تحصیل دانشجو به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، ماموریت والدین یا همسر، زایمان) بیش از مدت مجاز مذکور در آیین‌نامه شود، در این صورت موارد از سوی معاونت آموزشی دانشگاه مبدا و پس از تایید به دبیرخانه شورای هدایت اعلام می‌شود تا پس از بررسی و در صورت تایید نهایی کمیته کارشناسی در وزارت بتوانند با رعایت سایر شرایط از تسهیلات مربوطه بهره‌مند شوند. لذا مجوز مربوط در خصوص اینگونه دانشجویان می‌بایست به همراه مدارک پیوست باشد.
4ـ برگزیدگان علمی در رشته‌هایی که برنامه درسی آنها طبق مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای پنج نیمسال و در دوره کارشناسی پیوسته برای نه نیمسال تحصیلی تدوین و تصویب شده است می‌توانند از تسهیلات مربوطه بهره‌مند شوند. لذا در معرفی نامه‌های صادر شده از سوی دانشگاه می‌بایست حتماً موضوع مربوطه توضیح داده شود.
5ـ دانشجویان ممتاز می‌توانند تا یکسال پس از دانش‌آموختگی و صرفاً برای یکبار در هر دوره تحصیلی از تسهیلات مربوطه بهره‌مند شوند.
6- چنانچه دانشجویان حائز شرایط در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام ننمایند و یا مدارک خود را به صورت ناقص و یا ناخوانا ارسال نموده باشند سازمان هیچ تعهدی نسبت به جایابی نامبردگان نخواهند داشت.
7- کلیه دانشجویان حائز شرایط می‌بایست تا تاریخ 31/6/91 فارغ‌التحصیل شوند.
8- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای ثبت نام هیچ گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد، لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت مقرر از طریق سایت سازمان مراجعه نمایند.
9- از دانشجویان ممتاز تقاضا می‌شود تحت هیچ شرایطی به صورت حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نکنند و تنها از طریق اینترنت با این سازمان در تماس باشند.

منبع : سازمان سنجش

تهیه وتنظیم : همیشه آنلاین


..:: با محبوبیت این مطلب در گوگل به دیگران امکان دسترسی به آن را بدهید ::....:: مطالب سایت را در کانال تخصصی تلگرام ما دنبال نمایید ::..

برای اطلاع از خبرها و نکات مهم قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر می توانید از طریق عضویت در ربات و کانال تلگرام همیشه آنلاین به خبرها در گوشی خود دسترسی سریع داشته باشید

آدرس ربات : https://telegram.me/hamisheonline_bot

آدرس کانال : https://telegram.me/payamnur

پشتیبانی و مشاوره از طریق تلگرام

ثبت نام,مقطع,ارشد,بدون آزمون,سازمان سنجش,دانشجویان,ممتاز اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص پذيرش بدون آزمون دانشجويان ممتاز كارشناسي (پیوسته و ناپیوسته) به مقطع كارشناسي ارشد سال تحصيلي 92-91 طبق ماده 2 آيين نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91

ارسال مطلب به : ياهو مسنجر بالاترين فيس بوک دنباله فريندفيد ارسال ايميلکلوب تويتر


مجموعه های تخصصی گروه همیشه آنلاین
All Arshad 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر نرم افزار
بسته کامل جزوات کارشناسی ارشد فراگیر کامپیوتر
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
40b7398e modiriat ejrayi 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت اجرایی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
d209e830 Modiriat Bazargani 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت بازرگانی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
ba24ec2d Modiriat MBA 120x120 مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت mba ام بی ای
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی فناوری اطلاعات
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مهندسی معماری
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی
1 لوح فشرده
۴۰,۰۰۰ تومان
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد فراگیر تمام رشته ها
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۲۰۰۰ تومان
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
سوالات ترمی کارشناسی ارشد پیام نور
فایل پی دی اف
هر دفترچه ۵۰۰ تومان
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات نسخه پیشرفته
1 لوح فشرده
235000 تومان

برای اینکه بتوانید از آخرین مطالب ( دانلود سوالات و مقالات و خبرهای پیام نور ) مطلع گردید با وارد کردن ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آدرس ایمیل خود را وارد نماییدتوجه داشته باشید که پس از ثبت ایمیلتان یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی جهت تکمیل ثبت نام شما در خبر نامه به ایمیل شما ارسال میگردد که باید بروی لینک ارسالی کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام شما در خبر نامه تکمیل گردد

پاسخ13به “ثبت نام | در مقطع ارشد | بدون آزمون | ویژه دانشجویان ممتاز”

 1. ص.ا گفت:

  من ازاد مدرکمو گرفتم.این شامل منم میشه؟
  لطفا منو راهنمایی کنید.دانشگاه ازاد هم این قانون رو داره ؟و اگر داره چطور باید اقدام کنم

 2. پروین مشفقی گفت:

  نخیر فک نمیکنم دیر شده باشه!
  شما فکر نمیکنید پیام ها رو با دقت کمی میخونید؟منظور بنده ثبت نام اولیه نبود.من جز پذیرفته شدگان هستم که نتایجش 19مهر اعلام شده.سوالم درخصوص نحوه ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شدم بود.ظاهرا ثبت نام اولیه درسیتم پیام نور مجازی ولی رتبه های برتر فاقد کدداوطلبی برای ورود به سیستم هستن!منبع مناسبی برای کسب اطلاعات نیست که قبل از مراجعه حضوری کسب اطلاعات کنیم؟برای پذیرفته شدگان غیر بومی دردسر سازه این مساله!

  • مدیر سایت گفت:

   در این مورد اطلاعاتم کمه چون ما فقط در زمینه کارشناسی ارشد فراگیر اطلاعات کافی داریم بهتر است با دانشگاه قبول شده خودتان تماس بگیرید تا زمان را از دست ندهید
   اگر در پیام نور قبول شده اید شماره تلفن مراکز پیام نور در سایت ما هست

 3. پروین مشفقی گفت:

  باسلام و خسته نباشید.طبق نتایج اعلام شده من رشته بیو تکنولوژی کشاورزی پیام نور تهران مرکز قبول شدم.ثبت نام اینترنتیه؟از کدوم سایت؟و آیا همون قانون تحصیل رایگان لحاظ خواهد شد برای ما هم یانه؟

  • مدیر سایت گفت:

   فکر نمی کنید یکمی دیر برای ثبت نام اقدام می کنید زمان ثبت نام تمام شده است

 4. کاویان گفت:

  سلام فارغ التحصیل رشته کارشناسی امار از دانشگاه پیام نور می باشم شما اعلام کرده اید که دانشجو ممتاز بدون ازمون و با چهار نیم سال فارغ التحصیل شده باشد می تواند . از شما خواهش می کنیم حداقل معدل رو 15 اعلام کنید و بعد اینکه ورودیهای 85 به بد رو هم توجه داشته باشید

  • مدیر سایت گفت:

   این تعیین معدل به دانشگاه پیام نور مربوط می شود و باید درخواست خودتان را به دانشگاه ارائه کنید

 5. الهام گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  با اینکه مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون سنجش تموم شده ولی فعلا سایت غیرفعال نشده و در انتظار بررسی هس؟؟چرا بررسی نمبشن؟

 6. mehdi گفت:

  سلام.من دانشگاه پیام نور مرکز تهران مجازی امموزش محور رشته امار قبول شدم.الان دانشگاه پیام نور 5تا شعبه داره من باید تو کدوم شعبه اون ثبت نام کنم.بعضی ها میگن شمیراناته بعضی هم میگن پیام نور مرکز شرق”لطفا راهنمایم کنین/ثبت نامش کیه ؟

  • مدیر سایت گفت:

   ثبت نام به صورت اینترنتی است و پس از ثبت نام تاریخ و محل حضور را در سایت برایتان مشخص خواهند نمود لطفا به اطلاعیه دانشگاه پیام نور در این رابطه که در صفحه اول سایت قرار داد مراجعه نمایید

 7. مهدی گفت:

  امروز اخرین مهلت ثبت نام دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد می باشد ومتاسفانه دانشگاه پیام نور هیچ گونه اقدامی در این خصوص انجام نداده است واین امتیاز به راحتی وبه دلیل سهل انگار ی مسئولین پیام نور ازدست رفت در حالی که دیگر مراکز آموزش عالی در اولین روز اعلام سازمان سنجش اقدام لازم را به عمل آوردند امیداست شخص یا اشخاص بی مسئولیت دراین امر مورد بازخواست قرار گیرند
     آخرین بروزرسانی : پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
CLOSE
CLOSE